top of page

AÇIK ATÖLYELER  9. SEZON (2023-2024)

9. Sezon boyunca her ayın ortasındaki pazar günü "açık" bir alanda ve iki ya da üç saatlik bir "atölye" formatında gerçekleşen etkinlik serimizdir.

Açık Atölyeler, sadece topluluğumuzun katılımcılarına açık ve İzmir'de yüz yüze gerçekleşmektedir. Katılımcılarımızın mesleki ve kişisel deneyimlerini artırarak hem öğretmen yetkinliklerine hem de sosyal zamanlarına katkı sağlayacak formatta olmasına özen göstermekteyiz.

Açılış Kampı

Topluluğumuzu oluşturan buluşmayla ağustos ayında açılış kampı ile başladık. Kaynaşma ve takım oyunları ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirerek bağımızı güçlendirdik ve gelecek sezon programlamasını yaptık. Öğretmen Kulübü'nün 10 kişilik yürütücü ekibi dışında ikinci halkamızın da 2. sezonu başlamış oldu.

#açıkatölye  #öğretmenkulübü  #öğretmentopluluğu

1. Açık Atölye - Eylül 2023 (Tanışma)

Öğretmen Kulübü üyeler buluşması için bir aradaydık. Yıl boyu sürecek Açık Atölye'lerin ilki #tanışma başlığıyla gerçekleşti. Hem yıllık takvimimizi paylaşmış olduk hem de hasret giderdik.

#açıkatölye  #öğretmenkulübü  #öğretmentopluluğu

2. Açık Atölye - Ekim 2023 (Sonbahar ve Doğadaki Dönüşümler)

Sezonun ikinci Açık Atölyesi için İnciraltı Kent Ormanında buluştuk. Kulüp üyelerimizden sevgili Zeynep Gülçin Altun'un liderlik edeceği nefis bir atölyeyi daha sonlandırdık. “Sonbahar ve Doğadaki Dönüşümler” başlığıyla bitkilerde vejetasyon devresi, ağaçların yapısı, sonbaharla birlikte yaşanan dönüşümlerini oyun ve hikayelerle inceledik.

Sonbaharı kucaklayacağımız bu atölyemize katılan tüm üyelerimize kucak dolusu sevgiler.


#açıkatölye  #öğretmenkulübü  #öğretmentopluluğu

3. Açık Atölye - Kasım 2023 (Eğitimde Sistem Düşüncesi)


#açıkatölye  #öğretmenkulübü  #öğretmentopluluğu